All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Hitachi Projeksiyon Lamba Değişimi

Hitachi Projeksiyon Lamba Değişimi ;Her geçen gün hızla gelişen teknolojinin en önemli örneklerinden birisi de projeksiyon cihazlarıdır. Her türlü kaynaktan görüntülerinin daha büyük boyutlarda, görüntü kalitesini düşürmeden izlenebilmesine yardımcı olması nedeni ile eğitim, sunum, konferans ve seminer gibi organizasyonlarda görüntü paylaşımları açısından oldukça önemli bir avantaj sağlıyor.

Bu sebeple de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılan projeksiyon cihaz teknolojisinde Hitachi öne çıkıyor. Yaygın olarak kullanılan Hitachi projeksiyonlar kalitesi ve fonksiyonel özellikleri ile dikkat çekiyor. Temel çalışma prensibine göre ışık kaynağıyla, mevcut görüntüyü belirlenen yüzeye yansıtmaktadır. Ancak Hitachi kalitesine sahip olsa da projeksiyon cihazlarında lamba arızaları oluşabiliyor. Hitachi projeksiyon lamba değişimi hizmetlerimiz ile sadece lamba değiştirerek, cihazınızın kullanım ömrünü uzatabiliyoruz.

Orijinal Hitachi Lamba Değişimi

Hitachi projeksiyon cihazları üstün teknolojileri ile günümüzde oldukça önemli bir gelişim gerçekleştiriyor. Her ortamdan en güçlü, en renkli ve en kaliteli görüntülerin alınabilmesine yardımcı olan Hİtachi projeksiyon cihazlarında bu kaliteli projeksiyon lambası kullanımı ile gerçekleştirilebiliyor. Ancak bu kaliteli projeksiyon lambaları kullanım ömrünü doldurduğundan ya da fiziksel etkenlere bağlı olarak arızalandığında yenisiyle değiştirilebiliyor. Servisimiz Hitachi projeksiyon lamba değişimi hizmetleri ile uzun yıllardır Türkiye’ de Hitachi projeksiyonlarda uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.

Bu şekilde lambasının ömrü dolan ya da arızalanan bir projeksiyon cihazının tüm kullanım ömrünü doldurduğu gibi bir durumun asla söz konusu olmamasını sağlıyor. Yapacağımız projeksiyon lamba değişimi işlemlerinde de sadece orijinal Philips, Osram gibi dünya devi üreticilerin projeksiyon lambalarını kullanıyoruz. Bu şekilde projeksiyon cihazınız, onarım sonrası kullanım sürecinde de ilk günkü kalite ve performansını oluşturabiliyor.

Gelişmiş servis altyapımızla son derece hassas şekilde gerçekleştirdiğimiz Hitachi projeksiyon lamba değişimi işlemlerimiz laboratuvar ortamında gerçekleştirilir. Son derece hassas müdahaleler ile uzman personellerimizce gerçekleştirilen projeksiyon lamba değişimi işlemleri aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Yani firmamız, ürününüzün lamba değişimi için yapacağınız başvurularda aynı gün içerisinde teslim randevusu vermektedir. Bu teslim randevusuna kadar değişim işlemleri tamamlanır ve gerekli test işlemleri gerçekleştirilir. Bu şekilde tam performanslı stabillik sağlandıktan sonra tarafınıza teslim edilir.

Yazar

Kimler Neler Demiş?

Hemen Arayın..
× Whatsapp