All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Telefon

(0212) 220 44 35
(0212) 220 11 17
(0212) 220 44 30

Email

WhatsApp Destek Hattı : (0555) 000 84 18

Adres

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
NO:1337 OKMEYDANI ŞİŞLİ – İSTANBUL

Bize Mail Gönderin

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Telefon

  Konu

  Mesaj

  Hitachi Projeksiyon Servis

  Hitachi Servis İletişim ; Hitachi Projeksiyon Servisi olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çeşitli servis hizmetleri sunmaktayız. İhtiyaçlarınıza ve cihazınızın durumuna bağlı olarak, aşağıdaki hizmetlerden birini veya birkaçını sizin için gerçekleştirebiliriz:

  Tamir ve Bakım Hizmetleri: Projeksiyon cihazınızda oluşan herhangi bir arıza durumunda, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından tamir edilir. Ayrıca, periyodik bakım hizmetleriyle projeksiyon cihazınızın performansını ve ömrünü artırabiliriz.

  Lamba Değişimi: Projeksiyon cihazlarının en önemli bileşenlerinden biri lambadır. Lambanın ömrü dolduğunda veya performansı düştüğünde, orijinal Hitachi projeksiyon lambalarıyla değiştirilmesi gerekmektedir. Hitachi Projeksiyon Servisi olarak, orijinal yedek lambaları temin ederek uzman teknisyenlerimiz tarafından lamba değişimini gerçekleştiriyoruz.

  Ayrıca, Hitachi projeksiyon cihazlarınızın düzenli bakımını yaparak, cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmasını ve yüksek performans göstermesini sağlıyoruz. Bu sayede, Hitachi projeksiyon cihazlarınızın kullanım süresi artmaktadır.

  Kimler Neler Demiş?

  Hemen Arayın..
  × Whatsapp