All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Hitachi Müşteri Hizmetleri

Hitachi Müşteri Hizmetleri ;Uluslararası alanda faaliyet gösteren dünyanın en önemli teknoloji markalarından birisi olan Japonya merkezli Hitachi şirketi, 1910’ e uzanan tarihi ile teknolojinin bugünkü gelişiminde önemli bir katkı sağlamıştır. Dünyanın her yerinde kurumsal ve bireysel teknolojileri ile yoğun kullanım gerçekleştiriyor. Tüketici ürünleri, cep telefonları gibi teknoloji ürün yelpazesinin yanı sıra LCD ve plazma televizyonlar ile ses ve görüntü ürünleri sınıfında lider teknoloji devi konumunda bulunuyor.

Özellikle projeksiyon cihazı teknolojisinde en gelişmiş altyapıya sahip olan Hitachi, farklı özellikler barındıran modelleriyle her kullanım tarzına etkin bir şekilde yanıt veriyor. Hitachi müşteri hizmetleri çözümlerimiz ile Hitachi markalı projeksiyon cihazlarınızda bir sorun yaşamanız durumunda ise profesyonel servis desteği alabilmenize yardımcı oluyoruz.

Hitachi Servis Çözümleri

Hitachi’ nin kurumsal ve bireysel kullanım alanlarına hitap eden projeksiyon cihazları günümüzün en gelişmiş teknolojisini kullanıyor. Bu durumda teknik donanım parçalarının, yazılım teknolojisinin son derece ileri seviyede olmasına neden oluyor. Bu sebeple de herhangi bir sorunda müdahale edilebilmesi için hem teknik ekipman altyapısı hem de teknolojilere ilişkin uzmanlık açısından mutlaka hazırlıklı olunması gerekiyor.

Özellikle de Hitachi projeksiyon cihazlarındaki teknik problemlerin giderilmesi için yapılacak müdahalelere uygun olan teknik ekipmanların, uzman personeller tarafından kullanıldığı bir onarım müdahalesinin gerçekleştirilmesi gerekir. Hitachi müşteri hizmetleri çözümlerimizde de bunu sağlamaya büyük bir dikkat gösteriyoruz.

Uzman Servis Ekibi

Hitachi’ nin projeksiyon cihazı teknolojisinde yapmış olduğu tüm yenilikleri yakından takip ederek, sistem yapısı kapsamında bünyesine dahil eden Hitachi müşteri hizmetleri merkezimiz, uzman personellerinin de bu teknolojiler konusunda bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Bu çerçevede de uzman kadromuzda bulunan tüm teknisyenler, düzenli Hitachi projeksiyon cihazı teknolojisi yenilikleriyle ilgili düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiriyor.

Bu şekilde servisimiz bünyesinde tüm Hitachi markalı projeksiyon cihazlarınıza ilişkin olarak teknik destek çözümleri sağlayabiliyoruz. Üstelik 7/24 profesyonel servis hizmetleri desteği sayesinde her ihtiyaç duyulan anda kolay bir şekilde servisimize ulaşabilirsiniz. Böylelikle hiç vakit kaybedilmeden çoğunlukla aynı gün içerisinde teslim şeklinde Hitachi projeksiyon cihazınızın arızasının onarımının gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yazar

Kimler Neler Demiş?

Hemen Arayın..
× Whatsapp