All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Hitachi Projeksiyon Tamiri

Hitachi Projeksiyon Tamiri ;Günümüzün en önemli teknoloji devlerinden Hitachi tarafından geliştirilen projeksiyon cihazları her ortamda sağladıkları yüksek performans ile kurumsal alanda yaygın olarak kullanılıyor. Ofislerin vazgeçilemez demirbaşlarından birisi konumunda bulunan projeksiyon cihazlarında daha kaliteli ve daha fonksiyonel bir kullanım standardı oluşturan Hitachi, her geçen gün daha da yaygın şekilde tercih ediliyor.

Projeksiyon cihazlarında kullandığı teknik parçalarının üstün dayanıklılığı, sessiz çalışma performansı ve tabii ki 8K görüntü kalitesine kadar ulaşan teknolojisiyle her alana uygun kalitede bir kullanım gerçekleştirilmesini sağlıyor. Ancak projeksiyon cihazları Hitachi teknolojisini barındırıyor olsa da kullanım hataları, çevresel faktörler, elektrik kaynaklı etkenler gibi pek çok sebeple arızalanabiliyor.

Hitachi projeksiyon cihazlarının arızalanması durumunda çözüm sağlanabiliyor olsa da çözüm için müdahalelerin uzmanı tarafından gerçekleştirilmesi esas önemli noktayı oluşturur. Hitachi projeksiyon tamiri hizmetlerimiz kapsamında servisimiz her zaman alanında en uzman personeller ile servis hizmetleri sağlamaktadır.

Hİtachi Projeksiyon Lamba Onarımı

Hitachi markalı projeksiyon cihazlarında günümüzün en kaliteli aydınlatma teknolojisi markaları tercih ediliyor. Osram, Philips gibi çok önemli markaların projeksiyon cihazları kullanılıyor. Ancak lamba teknolojisinin yapısal etkenleri gereğince belirli bir kullanım ömrüne sahiptir. Bu yüzden bu kullanım ömrü sınırının geçilmesiyle birlikte performans düşüşleri yaşanmaya başlanabileceği gibi hiç kullanımda gerçekleştirilemez.

İşte bu noktada Hitachi projeksiyon tamiri hizmetlerine başvuru gerçekleştirilir. Servisimiz uzman ekipleri ile son derece dinamik bir şekilde onarım gerçekleştirilemeyeceğinden direkt olarak projeksiyon cihazındaki, lambanın yenisiyle değişimini gerçekleştirir. Bu şekilde çok daha yüksek kalite standartlarında projeksiyon cihazının onarımının gerçekleştirilebilmesi mümkün olur.

Hitachi Projeksiyon Kart Onarımı

Hitachi projeksiyon cihazlarının temel çalışma prensibini oluşturan anakart ve power kartı ile görüntü aktarımının en yüksek performansta sağlanabilmesi için geri plan işlemleri gerçekleştirilir. Ancak tüm elektronik ürün gruplarında bulunan kartlarda olduğu gibi Hitachi projeksiyon cihazında bulunan anakart ve power kartı gibi parçalarda çeşitli sorunlar meydana gelebiliyor.

Hitachi projeksiyon tamiri hizmetlerimiz kapsamında uzman personellerimizce kartlar üzerinde onarım gerçekleştirilir. Laboratuvar ortamında, gelişmiş sistemler kullanılarak, karttaki hangi noktada arıza olduğu tespit edilir ve uygun cihazlarla onarımı gerçekleştirilir.

Yazar

Kimler Neler Demiş?

Hemen Arayın..
× Whatsapp