All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Hitachi Projeksiyon Kablosu

Hitachi Projeksiyon Kablosu : Günümüzde yaygın kullanımı bulunan projeksiyon cihazlarında en çok tercih edilen marka Hitachi’dir. Çünkü 100 yılı aşkın tecrübesi ve her dönemde teknolojiye olan yön verici rolü ile her zaman en yüksek kalitedeki ürünleri tüketiciye sunmasını sağlıyor. Günümüzde de bu özelliğini başarılı bir şekilde korumakta olan Hitachi’ nin geliştirdiği projeksiyon cihazları hem bireysel hem de kurumsal alanlarda yaygın olarak kullanılıyor. Türkiye’ de de son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılan bir projeksiyon markası olan Hitachi’ nin ürünlerine ilişkin destek hizmetleri ve aynı zamanda da ek aparatları konusunda destek sağlıyor. Bu çerçevede de projeksiyon cihazınızı daha uzun bir mesafeye almak istediğinizde ya da mevcut kullanımda olan kabloda arıza yaşanması durumunda ihtiyaç duyduğunuz Hitachi projeksiyon kablosu firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde sağlanmaktadır.

Hitachi Projeksiyon Power Kablosu

Hitachi projeksiyon cihazlarının mevcut fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için ihtiyaç duyduğu güç, direkt olarak elektrik bağlantısıyla sağlanır. Bu çerçevede de Hitachi projeksiyon cihazlarının güç yani power kablosu çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalanmış/işlevini kaybetmiş ya da daha uzun mesafe ihtiyacı doğmuş ise firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Hitachi projeksiyon kablosu satın alım işlemlerinizi kullandığınız Hitachi projeksiyon cihaz modeline uygun olarak, son derece pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyoruz. Özellikle de tam olarak her Hitachi modeline uyumlu orijinal Hitachi projeksiyon kabloları, firmamız bünyesinde ürün yelpazesi kapsamında yer almaktadır.

Hitachi projeksiyon kablosu çeşitleri arasında VGA, HDMI gibi farklı görüntü aktarım teknolojilerine yönelik olarak seçeneklerde bulunmaktadır. Bu şekilde projeksiyon cihazınıza alacağınız görüntü kaynağı ile arasında mevcut olan uyumlu bağlantı seçeneğine göre ihtiyaç duyduğunuz bağlantı kablosunu firmamıza kolay bir şekilde başvuruda bulunarak, temin edebilirsiniz. Garantili olarak siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz projeksiyon kabloları ile kullanım ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilir ve daha verimli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik her türlü konuya istinaden 7/24 kesintisiz olarak servis hizmetlerimize de başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde cihazınızdaki kalibrasyon ve bağlantı ayarlamalarını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Arayın..
× Whatsapp